Zasłużony dla Gminy Brześć Kujawski

Dnia 11 listopada 2013 roku, pan Bogusław Grzelak, technik weterynarii związany z naszą Przychodnią od początku jej istnienia, został uhonorowany medalem "Zasłużony dla Gminy Brześć Kujawski".

 

Minęło już 50 lat, kiedy pan Bogusław rozpoczął pracę w ówczesnym Państwowym Zakładzie Leczenia Zwierząt w Brześciu Kujawskim. Do roku 2011, czyli do momentu przejścia na zasłużoną emeryturę, nieprzerwanie sprawował opiekę nad zdrowiem zwierząt w Brześciu Kujawskim. Współpracował z wieloma lekarzami, niejednokrotnie ucząc młodych adeptów weterynarii pracy w zawodzie. Wszyscy praktykanci, stażyści, a w końcu lekarze weterynarii na pewno pamiętają i ciepło wspominają pracę z panem Bogusiem.  

 

Panu Bogusławowi serdecznie gratulujemy odznaczenia, jednocześnie życząc zdrowia i pogody ducha. Współpraca z Panem była dla nas wspaniałym doświadczeniem. Jest Pan u nas zawsze mile widzianym gościem, wspomnienia ze wspólnej, 26-letniej pracy z Jarosławem Dąbrowskim, na pewno zasługują na opisanie na kartach książki.