Elektroniczna Karta Zwierzęcia dostępna w naszej Przychodni!

Mamy dla Państwa wielką niespodziankę! Już od dzisiaj w naszej Przychodni działa Elektroniczna Karta Zwierzęcia! Jakie korzyści płyną z jej posiadania? Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi informacjami.

 

Nie pamiętasz kiedy Twój Pupil ostatni raz był odrobaczony? A może chcesz się umówić na wizytę za pośrednictwem Internetu? Wspaniale! Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Elektroniczną Kartę Zwierzęcia!

Skąd ten pomysł?

Wszystko zaczęło się od: "A skąd ja mam wiedzieć, kiedy go zaszczepić?" No właśnie... Skąd? Dlatego postanowiliśmy ułatwić komunikację z naszą Przychodnią, jednocześnie dając właścicielowi możliwość decydowania o przyszłości swojego zwierzaka.

 

Jak to działa?

Wystarczy odwiedzić naszą Przychodnię i wyrobić swojemu pupilowi Elektroniczną Kartę Zwierzęcia - WetKartę. Każda karta posiada swój unikalny numer, dzięki któremu nasze zwierzę nigdy nie zostanie pomylone. Od tego momentu można zalogować się w portalu www.wetkarta.pl

Jakie dane musimy podać?

Oprócz danych zwierzęcia, potrzebujemy tylko podstawowych danych właściciela wraz z adresem e-mail i numerem telefonu. Na podany nam adres e-mail wyślemy szczegółowe informacje dotyczące logowania w portalu www.wetkarta.pl. Proszę się nie obawiać o bezpieczeństwo danych. W portalu widoczne będą tylko dane zwierzęcia. 

Możliwości WetKarty

Przychodząc na wizytę do naszej Przychodni wystarczy, że pokażą nam Państwo WetKartę, a my już będziemy mieli dostęp do całej historii leczenia Waszego Pupila. Mimo, że pomysł Elektronicznej Karty Zwierzęcia dopiero raczkuje, daje już wiele możliwości. Po zalogowaniu na stronie www.wetkarta.pl mogą Państwo sprawdzić historię wizyt swojego zwierzęcia (kiedy był ostatnio szczepiony, odrobaczony, kiedy wykonywany był zabieg, sprawdzić wyniki badań) oraz umówić się na wizytę (za pośrednictwem portalu www.wettermin.pl). Oczywiście to nie są wszystkie możliwości WetKarty, cały czas będziemy ją rozwijać. Jeśli chcieliby Państwo współtworzyć WetKartę i mają Państwo pomysły jak ją ulepszyć - prosimy o kontakt.

 

Ile to kosztuje?

Absolutnie nic. Dla nas każdy klient jest wyjątkowy, dlatego jesteśmy dumni, że może od nas otrzymać ładną i wyjątkową kartę. 

Mam kilka zwierząt...

My też :) Każde zwierzę dostanie swoją WetKartę, jednak po zalogowaniu w portalu www.wetkarta.pl będą Państwo mieli wgląd do wszystkich swoich zwierząt.

Czy WetKarta działa tylko w Brześciu?

Nie, ale jesteśmy jednymi z pierwszych w Polsce, którzy je wydają. Jeżeli z naszą WetKartą pójdą Państwo do innego lekarza - proszę mu ją pokazać. Dzięki temu on również pozna historię Waszego Pupila, co na pewno ułatwi proces leczenia.  Proszę również poprosić o wysłanie danych z wizyty do serwisu www.wetkarta.pl. Wtedy historia wizyt Państwa zwierzęcia będzie kompletna.

 

WetKarta zaginęła...

Proszę się nie obawiać. Jak już wspominaliśmy, dane umieszczone w serwisie www.wetkarta.pl będą dotyczyły tylko zwierzęcia. Jeżeli WetKarta się nie odnajdzie, wyrobimy Państwu następną.

Czy to już obowiązek?

Oczywiście, że nie. Elektroniczna Karta Zwierzęcia powstała z myślą o Państwu, dlatego to Państwo decydują, czy chcą z niej skorzystać, czy nie.

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego profilu na Facebook'u!