O nas

W obecnym kształcie Przychodnia działa od listopada 2001 roku. Jednak historia opieki nad zdrowiem zwierząt w Brześciu Kujawskim sięga roku 1962.

 

Właśnie wtedy przy ulicy Radziejowskiej 1a wyleczone zostało pierwsze zwierzę. Nieprzerwanie od tamtej pory zawsze zajmowaliśmy się zdrowiem i opieką nad zwierzętami. Tradycja i doświadczenie połączone z innowacyjnością i naciskiem na ciągły rozwój sprawiają, że cały czas poszerzamy zakres świadczonych usług, a to wszystko dla dobra naszych pacjentów.

 

Dzięki temu, każdego dnia naszą Przychodnię opuszcza zarówno szczęśliwe zwierzę, jak i zadowolony właściciel. Obecnie o zdrowie Państwa pupili dba dwoje lekarzy weterynarii. Nie ma tutaj zbieżności nazwisk, pasja życiowa taty, jest kontynuowana przez jego córkę.

 

lek. wet. Jarosław Dąbrowski - kierownik Przychodni

Tradycja i doświadczenie - absolwent Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, w Brześciu Kujawskim pracuje od 1985 roku. Uczył się od najlepszych, a swoją wiedzę i doświadczenie przekazał wielu młodym lekarzom weterynarii. Członek Rady Kujawsko-Pomorskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.
lek. wet. Magdalena Dąbrowska-Simińska - specjalista chorób psów i kotów

Innowacyjność i nacisk na ciągły rozwój - absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.  W Przychodni pracuje od 2010 roku, w tym czasie zdobyła zaufanie wielu pacjentów i ich właścicieli. W 2016 roku ukończyła studium specjalizacyjne z zakresu chorób psów i kotów na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie.

Na terenie Przychodni znajduje się dogodny parking do Państwa dyspozycji.
Czekając na wizytę zachęcamy do skorzystania z darmowego, bezprzewodowego połączenia internetowego.
Zielony teren wokół Przychodni to idealne miejsce na spacer zarówno przed, jak i po wizycie.